Diş Pırlantası - Kristali

Diş Pırlantası - Kristali

Görünüş ve estetik özgünlüğünde fark oluşturmak isteyenlerin tercih ettikleri aksesuarlardan biri de diş kristalleridir. Dişlerin görüntüsüne estetiklik ve ışıltı kazandırılmak istendiğinde, en çok diş kristalleri kullanılmaktadır. Diş pırlantası olarak da bilinen diş kristali, diş yüzeyinde ve kişinin gülüşünde farklılık yaratması nedeniyle beğenilmektedir.

Diş yüzeyinden düşmeleri oldukça zor olan ve düşme durumlarında kolaylıkla yeniden yapıştırılan diş kristalleri ya da diş pırlantaları, her yaşta uygulanabilmesi nedeniyle avantajlı bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır. Değişik büyüklüklerde ve şekillerde diş kristalleri gülüşünüzle ışıltı saçmanızı sağlayacaktır. Dişinizin yüzeyine zarar vermemesi ve ağız sağlığı için herhangi bir risk oluşturmaması nedeniyle kolaylıkla kullanılacaktır. Görünüşünüzde farklılık istediğiniz an en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Herkese diş kristali yapılabilir.

Diş hekimliğinin estetik ve kozmetik alanına giren diş kristali, istenilen yaşta ve istenilen dişlere kolaylıkla uygulanabilir. Hemen herkesin yaptırabileceği diş pırlantası, diş hekimleri tarafından uygulanmalıdır.

Diş kristali uygulanmadan önce kişinin ağız ve diş sağlığının oluşturulması gerekir. Bembeyaz dişlere sahip ağızlarda diş kristalleri daha güzel duracaktır. Bu nedenle ilk olarak diş plakları temizlenebilir, dişler çürüklerden arındırılabilir ve diş beyazlatma uygulaması yapılabilir. Ağız hijyeni ve dişlerinin dizilimi uygun olan herkese diş kristali yapılabilir.

Piyasada kendinizin yapıştırabileceği diş kristalleri bulunuyor; ancak yapıştırıcı malzeme diş hekiminin kullandığıyla aynı içerikte olamadığı gibi, ayrıca yapıştırma tekniği de farklı. Diş taşının düşmesi durumunda, dişinizde kalıcı renk değişiklikleri meydana gelebilir. Renk değişiklikleri hekim tarafından giderilebilir. Diş pırlantası yapıştırtmayı düşünüyorsanız önce diş hekiminize danışabilirsiniz.

Dt. Şeyda Kızılırmak muayenehanesi ile iletişime geçerek diş pırlantası, diş kristali, fiyatları ve uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

RANDEVU ALIN