Ben Kimim

“Dişleriniz sağlığınıza ve gülüşünüze engel olmasın…”

Ağız ve Diş Sağlığı alanında 40 yılı aşkın deneyimi olan Dt. Şeyda KIZILIRMAK, meslek yaşamı boyunca binlerce hastanın Ağız, Diş ve Çene tedavisini gerçekleştirmiştir. Hastalarının sağlık, ekonomik ve sosyal durumlarına göre tedavi planları önermektedir. İstanbul, İzmir ve Kırşehir’de açtığı muayenehanelerinde yaptığı çalışmalarla, bilgi birikimi ve deneyimiyle, binlerce hastayı sağlığına kavuşturmuştur. Hastalarıyla, teşhisten tedaviye kadar tüm süreçlerde açık ve samimi iletişim kurmakta ve tedavi sonunda hastalarının memnuniyetini en önemli değer olarak görmektedir.

Kırşehir doğumlu olan Dt. Şeyda KIZILIRMAK, İstanbul Kadıköy Kız Lisesi’ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1982 yılında mezun oldu. İlk muayenehanesini İstanbul Bahçelievler’de 1983 yılında açtı. Burada 3 yıl çalıştıktan sonra 1986 yılında Kırşehir’de ve 1993’te İzmir Aliağa’da muayenehane açtı. Şu anda, 2010 yılında Kırşehir’de yeniden açtığı muayenehanesinde, hastalarına yenilikçi ve modern tedavi sistemleri ile hizmet vermektedir.

Dt. Şeyda KIZILIRMAK,ın başlıca verdiği hizmetler arasında ağız, diş ve çene cerrahisi, ortodonti, implant, endodonti (kanal tedavisi), pedodonti (süt dişi tedavisi), periodontoloji (diş eti tedavisi), konservatif tedavi, diş beyazlatma, röntgen, ağız kokusu tedavisi, çene eklemi tedavisi, protezler ve köprüler, gülüş tasarımı konuları bulunmaktadır.

Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir. Evli ve bir çocuk annesidir.


Mezun olunan okullar:

 * İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (1982)
 * Kadıköy Kız Lisesi

Deneyimler: 

  * İstanbul Özel Muayenehane 1982 - 1986

  * Kırşehir Özel Muayenehane 1986 -1992

  * İzmir Özel Muayenehane 1992 - 2010

  * Kırşehir Özel Muayenehane 2010 - Devam ediyor


 

Ben Kimim

RANDEVU ALIN